Flat In Greater Manchester

  • 83 m²

Flat In Greater Manchester o powierzchni 83 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Lowry Outlet, położonych w mniej niż 450 metrach.

W obiekcie noclegowym znajduje się łazienka z kapciami. Ponadto do dyspozycji Gości zmywarka, oddzielna toaleta i prysznic.

Ten apartament posiada wyposażony aneks kuchenny oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Tunel powietrzny Airkix znajduje się 4 km od od apartamentu, natomiast Stadion krykietowy Old Trafford znajduje się około 10 min jazdy autem stąd. Apartament położony jest w dzielnicy Salford. Popularne atrakcje w pobliżu Flat In Greater Manchester to Teatr The Lowry w mniej niż 500 metrach. W niewielkiej odległości od przystanku autobusowego The Quays/Winnipeg Quay.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Flat In Greater Manchester
Stylish 1 Bed Apartment, 15 Mins To Old Trafford
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish 1 Bed Apartment, 15 Mins To Old Trafford

9.3
Wspaniały 3 opinie
0 m od nieruchomości
Cozie 1 BR apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozie 1 BR apartment

6.1
Przyjemny 7 opinii
95 m od nieruchomości
USD 121 USD 109
za noc
Dimlab Appartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dimlab Appartment

148 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    18 km

    Stacje kolejowe

    Salford Crescent Railway Station
    1,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 19:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Flat In Greater Manchester akceptuje zwierzęta?
      Niestety Flat In Greater Manchester nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy we Flat In Greater Manchester jest kuchnia?
      We Flat In Greater Manchester goście znajdą wyposażony aneks kuchenny z piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    18 km

    Stacje kolejowe

    Salford Crescent Railway Station
    1,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Flat In Greater Manchester
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij